Betty Kelly-Kenning Aquatic Centre - Site License 
                 BSF OCTOBERFEST Meet - 10/28/2017                  
                    Bahamas Swimming Federation                     
 
 Event 28  Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Farrington, Will B      7 BSC                 42.23      44.45  
  2 Pickstock, Jaishon R    6 FAC                 56.15      54.14  
  3 Norville Smith, Sean    5 FAC               1:26.89    1:53.12  
 -- Fox, Michael A          8 BSC                 43.89         NS  
 
 Event 28  Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Johnson, Marvin L      10 FAC                 28.28      27.71  
  2 Ferguson, Tristin K    10 MAC                 31.51      31.86  
  3 Charles, Jarrod J       9 AAC                 33.96      33.89  
  4 Moncur III, Tre L       9 MAC                 36.05      35.31  
  5 Mott, Koen M           10 MAC                 37.58      35.89  
  6 Johnson, Asher A        9 Blue Marlins        35.24      36.10  
  7 Moncur, Ayrton G        9 MAC                 38.13      38.31  
  8 Cheetham, Jordan P      9 MAC                 37.73      39.02  
  9 Wells, Cherkadin C     10 MAC                 42.36      44.42  
 10 Romer, Harper B        10 AAC                 45.20      51.06  
 
 Event 28  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Roy, Ishan A           12 MAC                 28.54      27.98  
  2 Thompson III, Erald C  12 MAC                 29.48      28.45  
  3 Cooper, Elbert W       12 AAC                 29.02      30.66  
  4 Gray, Wellington X     12 MAC                 33.47      31.95  
  5 Kiesselbach, Niklas M  12 LSC                    NT      34.15  
  6 Eccleston, Anthony A   12 AAC                    NT      35.69  
  7 Bonaby, Winston S      11 BSC                 42.02      43.07  
  8 Watson, Czaire D       11 BSC                 44.12      48.79  
  9 Sawyer, Ryan A         11 AAC                 51.24    1:58.20  
 
 Event 28  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Taylor, Lamar C        13 FAC                 24.84      25.62  
  2 Carey, Davante S       14 MAC                 25.17      25.88  
  3 Ferguson, Rommel A     13 FAC                 28.36      27.04  
  4 Colebrooke, Kailen D   13 AAC                    NT      28.02  
  5 McDonald, Gadville L   13 MAC                 30.20      30.21  
  6 Bain, Christopher R    13 MAC                    NT      33.22  
  7 Allonce, Anthony S     14 Blue Marlins        48.03      38.21  
 -- Young, Pedro A         13 GBT-BA              30.49         NS  
 
 Event 28  Boys 15-17 50 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Laing, Darren I        15 GBT-BA              25.06      25.55  
  2 Moxey, Ethan E         16 FAC                 26.16      26.86  
  3 Huggins, Yanek E       15 UNAT                30.42      28.37  
  4 Mott, Kadin V          15 MAC                 28.73      28.50  
  5 Mackey, Jabez C        15 FAC                 28.32      29.62  
  6 Williams, Dorian A     15 Blue Marlins        53.32      47.57