Betty Kelly-Kenning Aquatic Centre - Site License 
                 BSF OCTOBERFEST Meet - 10/28/2017                  
                    Bahamas Swimming Federation                     
 
 Event 25  Girls 8 & Under 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Daniel, Passion T       8 FAC               3:25.74    3:23.14  
  2 Williamson, Zoe A       8 FAC               3:26.30    3:25.20  
  3 Norville-Smith, Seann   8 FAC               4:36.87    3:59.97  
  4 Pratt, Trinity C        7 BSC               4:29.49    4:24.86  
 
 Event 25  Girls 9-10 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Higgs, Kyana D         10 BSC               3:10.40    3:17.91  
  2 Gibbs, Rhanishka R     10 BSC               3:27.95    3:25.79  
  3 Fiaux, Elina A          9 AAC               4:00.41    3:41.72  
  4 Bostwick, Bailey R      9 BSC               5:01.14    4:15.08  
 -- Fox, Maria A           10 BSC               3:30.12         NS  
 
 Event 25  Girls 11-12 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Farrington, Grace M    11 BSC               2:59.05    3:04.97  
  2 Singh, Sarah C         11 BSC               3:17.10    3:12.21  
  3 Stubbs, Courtney M     12 AAC               3:57.32    3:41.35  
  4 Higgs, Chyme D         11 BSC               3:56.47    3:52.30  
  5 Kellini, Miray A       12 BSC               4:22.55    3:54.27  
 
 Event 25  Girls 13-14 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Munnings, Teja A       13 BSC               3:11.83    3:12.69  
  2 Wood, Sara A           14 BSC               3:14.37    3:27.03  
  3 Salpadimos, Maryianna  13 BSC               3:48.72    3:49.21  
 -- Armaly, Shadiamond T   14 BSC               4:05.58         NS  
 
 Event 25  Girls 15-17 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Stamp, Virginia A      15 AAC               2:37.37    2:38.32  
  2 Gomez, Eva D           16 BSC               3:52.06    3:58.14