Betty Kelly-Kenning Aquatic Centre - Site License 
                 BSF OCTOBERFEST Meet - 10/28/2017                  
                    Bahamas Swimming Federation                     
 
 Event 18  Boys 10 & Under 400 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Johnson, Marvin L      10 FAC               4:56.05    4:58.55  
  2 Ferguson, Tristin K    10 MAC               5:01.89    5:04.33  
  3 Ferguson, Caleb B       9 AAC                    NT    6:06.21  
  4 Darville, Caellum T     9 AAC                    NT    6:30.93  
 
 Event 18  Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Forbes, Nigel J        11 GBT-BA            4:36.93    4:36.84  
  2 Longley, Sean K        12 BSC               5:25.02    5:24.37  
  3 Bosland, Msanna A      11 BSC               6:20.39    5:47.55  
  4 Hamilton, Tyler A      12 DSC-BA            5:59.19    5:58.77  
  5 Richford, Adam D       12 AAC                    NT    6:30.63  
 
 Event 18  Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Taylor, Lamar C        13 FAC               4:35.20    4:34.65  
  2 Bartlett III, Hugh A   13 MAC               4:58.59    4:54.32  
  3 Ryan, Kristoff K       13 DSC-BA            5:45.57    5:49.28  
 -- Mancera, Miguel V      14 LSC               4:57.25         NS  
 
 Event 18  Boys 15-17 400 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Gaitor, Tenajh R       16 BSC               4:41.75    4:45.94  
  2 Jolly, Ricardo E       15 DSC-BA            4:45.61    4:59.37  
  3 St Rose, Shamar C      15 BSC               5:00.45    5:14.20  
 -- Mackey, Jabez C        15 FAC               5:44.81         NS  
 -- Laing, Darren I        15 GBT-BA            4:28.26         NS