Betty Kelly-Kenning Aquatic Centre - Site License 
                 BSF OCTOBERFEST Meet - 10/28/2017                  
                    Bahamas Swimming Federation                     
 
 Event 16  Boys 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Pickstock, Jaishon R    6 FAC               2:12.99    2:05.60  
 
 Event 16  Boys 9-10 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Johnson, Marvin L      10 FAC               1:03.12    1:02.80  
  2 Mott, Koen M           10 MAC               1:21.49    1:22.28  
  3 Wells, Caden A          9 MAC               1:22.02    1:25.83  
  4 Johnson, Asher A        9 Blue Marlins      1:21.34    1:26.49  
  5 Gibson, Zion A          9 MAC               1:32.47    1:29.18  
  6 Bartlett, Mikhail A     9 MAC               1:32.32    1:30.68  
  7 Wells, Cherkadin C     10 MAC               1:37.98    1:33.84  
  8 Butler, Daunte C        9 MAC               1:34.32    1:34.26  
  9 Storr, Kaidin A         9 BSC               1:54.43    1:48.59  
 -- Adderley, Oscar R       9 MAC               1:41.26         NS  
 
 Event 16  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Reckley, Jared J       12 MAC               1:04.65    1:05.11  
  2 Cooper, Elbert W       12 AAC               1:07.92    1:09.58  
  3 Roach, Noah F          11 MAC               1:10.87    1:11.28  
  4 Gray, Wellington X     12 MAC               1:15.05    1:11.37  
  5 Hamilton, Tyler A      12 DSC-BA            1:17.11    1:16.59  
  6 Bodie, Lloyd J         12 AAC                    NT    1:45.15  
 -- Major, Lawson J        11 AAC               1:32.35         NS  
 
 Event 16  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Taylor, Lamar C        13 FAC                 55.09      55.45  
  2 Carey, Davante S       14 MAC                 58.31      55.97  
  3 Sears, Taro C          13 AAC               1:00.11    1:03.21  
  4 Colebrooke, Kailen D   13 AAC                    NT    1:04.54  
  5 McDonald, Gadville L   13 MAC               1:09.87    1:07.97  
  6 Ryan, Kristoff K       13 DSC-BA            1:12.42    1:09.94  
  7 Bain, Christopher R    13 MAC                    NT    1:18.86  
  8 Allonce, Anthony S     14 Blue Marlins      1:53.61    1:37.37  
 -- Young, Pedro A         13 GBT-BA            1:09.27         NS  
 
 Event 16  Boys 15-17 100 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Laing, Darren I        15 GBT-BA              55.12      56.08  
  2 Moxey, Ethan E         16 FAC                 59.33    1:00.36  
  3 Jolly, Ricardo E       15 DSC-BA            1:01.46    1:03.35  
  4 St Rose, Shamar C      15 BSC                    NT    1:03.99  
  5 Mackey, Jabez C        15 FAC               1:05.92    1:10.47  
  6 Williams, Dorian A     15 Blue Marlins      2:11.74    1:48.10  
 -- Roach, Jacob L         15 MAC               1:05.43         NS