Betty Kelly-Kenning Aquatic Centre - Site License 
                 BSF OCTOBERFEST Meet - 10/28/2017                  
                    Bahamas Swimming Federation                     
 
 Event 7  Girls 8 & Under 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Williamson, Zoe A       8 FAC               2:58.10    2:51.57  
  2 Daniel, Passion T       8 FAC               2:52.65    2:58.57  
  3 Higgs, Ellianne R       8 MAC               3:20.65    3:22.81  
  4 Pratt, Trinity C        7 BSC               4:41.14    3:54.92  
  5 McKinney, Summer S      8 GBT-BA            3:20.70    3:58.65  
  6 Cooper, Makaela A       7 BSC                    NT    4:52.43  
  7 Prince, Nia-Ishia C     7 BSC                    NT    5:06.89  
 
 Event 7  Girls 9-10 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Higgs, Kyana D         10 BSC               2:55.61    3:06.11  
  2 Albert, Micah E         9 LSC               3:09.42    3:15.42  
  3 Gibbs, Rhanishka R     10 BSC               3:35.37    3:25.37  
  4 Major, Mathea C         9 AAC                    NT    3:59.87  
 -- Fox, Maria A           10 BSC               4:38.78         NS  
 
 Event 7  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Thompson, Zaylie-Eliz  12 AAC               2:15.10    2:18.43  
  2 Sastre, Mia G          11 MAC               2:57.20    2:32.49  
  3 Farrington, Grace M    11 BSC               2:37.66    2:36.69  
  4 Haines, Madison S      12 LSC               2:37.04    2:38.67  
  5 Cuffy-Bethel, Devin R  11 BSC               2:48.90    2:41.61  
  6 Higgs, Dedrie D        12 Blue Marlins      2:37.52    2:42.45  
  7 Paul, Vanaj J          12 DSC-BA            2:37.93    2:46.06  
  8 Fernander, Darrienne   11 FAC               2:44.94    2:47.84  
  9 Stubbs, Courtney M     12 AAC               2:58.44    2:51.09  
 10 Mitchell, Ariel S      11 Blue Marlins      3:28.31    3:09.14  
 11 Kellini, Miray A       12 BSC               3:34.72    3:19.99  
 12 Higgs, Chyme D         11 BSC               3:24.41    3:28.48  
 
 Event 7  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Eneas, GiGi S          13 DSC-BA            2:27.37    2:29.84  
  2 Roberts, Mandia P      13 BSC               2:41.50    2:39.06  
  3 Munnings, Teja A       13 BSC               2:45.45    2:47.74  
  4 Mullings, Kenedi A     13 DSC-BA            2:47.56    2:55.19  
  5 Salpadimos, Maryianna  13 BSC               4:25.91    3:07.79  
 -- Evans, Aaleyah S       13 MAC               2:57.50         NS  
 
 Event 7  Girls 15-17 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Naylor, Maia H         15 LSC               3:04.62    2:59.73