Betty Kelly-Kenning Aquatic Centre - Site License 
                 BSF OCTOBERFEST Meet - 10/28/2017                  
                    Bahamas Swimming Federation                     
 
 Event 3  Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Daniel, Passion T       8 FAC                 42.67      44.99  
  2 Higgs, Ellianne R       8 MAC                 45.39      47.81  
  3 Williamson, Zoe A       8 FAC                 45.14      48.78  
  4 Norville-Smith, Seann   8 FAC                 54.88      55.81  
  5 McKinney, Summer S      8 GBT-BA            1:05.59      56.46  
  6 Barnes, Sanaa Z         8 BSC                    NT    1:04.25  
  7 Gilbert, Madisson R     7 BSC                    NT    1:05.10  
  8 Hope, Lily M            8 BSC                    NT    1:08.06  
 -- Cooper, Aryanna I       6 AAC                    NT         NS  
 -- Ingraham, Dayna G       6 BSC                    NT         NS  
 
 Event 3  Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Norville-Smith, Seann  10 FAC                 42.02      43.36  
  2 Zatarain, Isabelle C   10 LSC                 42.74      44.20  
  3 Fiaux, Elina A          9 AAC                 59.62      47.91  
  4 Albert, Micah E         9 LSC                 45.45      48.61  
  5 Watson, Zarria J        9 FAC                 49.52      49.09  
  6 Theberge, Elle A        9 MAC                 47.37      50.09  
  7 Saidi, Layla A         10 LSC                 55.19      52.32  
  8 Bain, Nia A             9 AAC                 58.61      55.84  
  9 Campbell, Marliyah P    9 AAC                    NT    1:01.06  
 10 McPhee, Arielle J       9 BSC                    NT    1:03.31  
 11 Barr, Khalilah C        9 BSC                    NT    1:05.54  
 12 Watkins, Teynarae T     9 AAC                    NT    1:11.06  
 13 Sherman, Allisah B      9 BSC                    NT    1:13.01  
 14 Roberts, Breanna A      9 BSC                    NT    1:15.33  
 -- Bertoldo, Giada X       9 MAC                 54.86         NS  
 -- Miller, Maya V          9 AAC                    NT         NS  
 -- Paul, Gianna C          9 AAC               1:02.77         NS  
 
 Event 3  Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Moss, Keianna B        11 MAC                 36.41      33.62  
  2 Moncur, Liya L         12 MAC                 34.64      35.03  
  3 Mizell, Delaney L      12 LSC                 37.62      38.77  
  4 Fernander, Dalisha C   11 FAC                 38.21      39.51  
  5 Moss, Tamia T          12 AAC                 42.01      41.06  
  6 Leam, Caterina M       12 LSC                 44.62      42.50  
  7 Braham, Ashlee M       12 MAC                 49.07      44.09  
  8 Major, Monae R         11 AAC                 57.35      48.34  
  9 Blacquiere, Mikayla A  11 AAC                 53.96      51.45  
 10 Mitchell, Ariel S      11 Blue Marlins      1:06.41      54.33  
 11 Rolle, Sarah C         12 AAC                    NT    1:03.02  
 
 Event 3  Girls 13-14 50 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Russell, Charlot L     13 AAC                 35.52      38.01  
  2 Mullings, Kenedi A     13 DSC-BA              36.83      39.14  
  3 Hanna, Australia P     14 MAC                 50.18      47.43  
  4 Fowler, Isabel A       13 AAC                 53.30      51.63  
 
 Event 3  Girls 15-17 50 LC Meter Backstroke
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Naylor, Maia H         15 LSC                 42.64      41.77  
  2 Kemp, Shannaya A       15 AAC                    NT      59.68