Betty Kelly-Kenning Aquatic Centre - Site License 
                REV National Swimming Championships                 
                       June 16th - 19th, 2018                       
 
 Event 118  Boys 9-10 200 LC Meter Medley Relay
====================================================================
    School                                 Seed     Finals        
====================================================================
  1 MAC  'A'                            2:33.29    2:28.84  
     1) Roy, Anish G 9                2) Wells, Caden A 10            
     3) Moncur III, Tre L 10          4) Gibson, Zion U 10            
                 41.19      1:22.26 (41.07)
        1:56.20 (33.94)     2:28.84 (32.64)
  2 Tritons-BA  'A'                     2:35.22    2:32.11  
     1) Hepburn, Tristen M 9          2) Fountain, Tafari E 10        
     3) Gibson, Ellie J 10            4) Duncombe, Launy L 10         
                 38.51      1:23.09 (44.58)
        2:00.22 (37.13)     2:32.11 (31.89)
  3 AAC  'A'                            2:32.80    2:33.64  
     1) Darville, Caellum T 10        2) Charles, Jarrod J 10         
     3) Ferguson, Caleb T 10          4) Roy, David X 10              
                 42.43      1:21.48 (39.05)
        2:00.20 (38.72)     2:33.64 (33.44)
  4 DSC-BA  'A'                              NT    3:12.72  
     1) Eneas, Atun B 10              2) Kemp, Aidan J 10             
     3) Saunders, Donald L 9          4) Turnquest, Matthias E 9      
                 49.90                     
            2:16.45 ( )     3:12.72 (56.27)
  5 FAC  'A'                            3:13.78    3:13.19  
     1) Carey, Nicholes E 9           2) Bell, Denzell K 9            
     3) Bain, Ayden T 9               4) Carter, Clarence C 10        
                 53.20      1:52.85 (59.65)
        2:30.57 (37.72)     3:13.19 (42.62)
  6 LSC  'A'                                 NT    3:42.72  
     1) Dean, Aaron N 9               2) Seligman, Roy X 9            
     3) Mendez, Francisco C 9         4) Haines, Nicholas E 9         
               1:02.84      2:01.09 (58.25)
        2:53.83 (52.74)     3:42.72 (48.89)
 -- BSC  'A'                            2:51.89         DQ  
     1) Albury, Kyle A 10             2) Adderley, Tyler A 10         
     3) Miller, Matthew H 10          4) Storr, Kaidin A 10           
                 42.80      1:32.30 (49.50)
        2:14.95 (42.65)          DQ (36.15)
 -- Blue Waves  'A'                     3:10.79         DQ  
     1) Rollins, Aiden V 9            2) Johnson, Tahje D 9           
     3) Johnson, Kevin L 9            4) Johnson, Taeden A 10         
                 59.15      1:54.32 (55.17)
        2:42.36 (48.04)          DQ (40.31)