Betty Kelly-Kenning Aquatic Centre - Site License 
                REV National Swimming Championships                 
                       June 16th - 19th, 2018                       
 
 Event 117  Girls 9-10 200 LC Meter Medley Relay
====================================================================
    School                                 Seed     Finals        
====================================================================
  1 MAC  'A'                            2:36.59    2:34.89  
     1) Roberts, Logan S 10           2) Adderley, Tia J 10           
     3) Ward, Rayven H 9              4) Higgs, Ellianne R 9          
                 42.45      1:24.59 (42.14)
        2:01.03 (36.44)     2:34.89 (33.86)
  2 Tritons-BA  'A'                     2:53.98    2:44.81  
     1) Patton, Mia K 10              2) Daniel, Passion T 9          
     3) Salting, Zizou B 9            4) McKinney, Summer S 9         
                 37.89      1:20.69 (42.80)
        2:05.81 (45.12)     2:44.81 (39.00)
  3 SWAT  'A'                           2:59.58    2:49.84  
     1) Knowles, Anjaleah B 10        2) Moss-Moultrie, Kaiden C 10   
     3) Bowe, Taliyah A 10            4) Rolle, Shakinah T 10         
                 40.04      1:27.84 (47.80)
        2:02.88 (35.04)     2:49.84 (46.96)
  4 FAC  'A'                            2:58.69    2:57.51  
     1) Watson, Zarria J 10           2) Martin, Jai A 10             
     3) Williamson, Zoe A 9           4) Norville-Smith, Seannae B 9  
                 47.50      1:40.57 (53.07)
        2:18.08 (37.51)     2:57.51 (39.43)
  5 BSC  'A'                            3:09.80    3:07.25  
     1) Bostwick, Bailey R 10         2) McPhee, Arielle J 10         
     3) Barr, Khalilah C 10           4) Bridgewater, Lauren X 10     
                 45.22      1:37.60 (52.38)
        2:27.88 (50.28)     3:07.25 (39.37)
  6 AAC  'A'                            3:22.69    3:14.72  
     1) Bain, Nia L 10                2) Fiaux, Elina A 10            
     3) Major, Mathea C 10            4) Miller, Maya C 10            
                 49.19      1:33.10 (43.91)
        2:31.34 (58.24)     3:14.72 (43.38)
  7 DSC-BA  'A'                         3:37.33    3:20.22  
     1) Turnquest, Savannah R 9       2) Rolle, Jordyn M 9            
     3) Corneille, Kaitlyn E 9        4) Dean, Olivia S 10            
                                1:47.38 ( )
        2:32.79 (45.41)     3:20.22 (47.43)
  8 Blue Waves  'A'                     3:24.03    3:23.42  
     1) Pratt, Adriel A 10            2) Stevenson, Kristen R 9       
     3) Rolle, Chloe C 10             4) George, Teryl O 10           
                 53.87      1:50.55 (56.68)
      3:23.42 (1:32.87)                    
  9 LSC  'A'                                 NT    3:27.10  
     1) Tiivas, Saskia C 9            2) Baldwin, Zara S 9            
     3) Albert, Micah E 10            4) Proffitt, Poppy Z 9          
                                2:00.16 ( )
      3:27.10 (1:26.94)