Betty Kelly-Kenning Aquatic Centre - Site License 
                REV National Swimming Championships                 
                       June 16th - 19th, 2018                       
 
 Event 68  Boys 9-10 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age School               Seed     Finals        
==================================================================
  1 Gibson, Ellie J        10 Tritons-BA        2:38.70    2:31.81  
                 33.93                     
            1:52.88 ( )     2:31.81 (38.93)
  2 Wells, Caden A         10 MAC               2:53.30    2:33.05  
                 35.14      1:14.27 (39.13)
        1:55.15 (40.88)     2:33.05 (37.90)
  3 Charles, Jarrod J      10 AAC               2:40.40    2:35.01  
                 35.15      1:14.01 (38.86)
        1:55.20 (41.19)     2:35.01 (39.81)
  4 Moncur III, Tre L      10 MAC               2:40.68    2:35.86  
                 34.63      1:14.14 (39.51)
        1:56.03 (41.89)     2:35.86 (39.83)
  5 Ferguson, Caleb T      10 AAC               2:41.58    2:38.23  
                 36.35      1:16.22 (39.87)
        1:57.49 (41.27)     2:38.23 (40.74)
  6 Roy, David X           10 AAC               2:41.87    2:41.78  
                 36.87      1:18.43 (41.56)
        2:01.28 (42.85)     2:41.78 (40.50)
  7 Fountain, Tafari E     10 Tritons-BA        3:01.47    2:43.69  
                 38.11      1:20.20 (42.09)
        2:04.34 (44.14)     2:43.69 (39.35)
  8 Bain, Ayden T           9 FAC               2:36.38    2:47.19  
                 35.12      1:15.18 (40.06)
        2:00.01 (44.83)     2:47.19 (47.18)
  9 Darville, Caellum T    10 AAC               2:49.47    2:49.36  
                 38.67      1:21.78 (43.11)
        2:07.17 (45.39)     2:49.36 (42.19)
 10 Gibson, Zion U         10 MAC               2:52.57    2:49.72  
                 37.62      1:22.25 (44.63)
        2:05.42 (43.17)     2:49.72 (44.30)
 11 Saunders, Donald L      9 DSC-BA            2:54.58    2:55.44  
                 37.46      1:22.79 (45.33)
        2:09.49 (46.70)     2:55.44 (45.95)
 12 Cheetham, Jordan P     10 MAC               3:03.21    2:57.13  
                 39.62      1:25.00 (45.38)
        2:12.23 (47.23)     2:57.13 (44.90)
 13 Johnson, Asher A       10 Blue Marlins      2:47.66    2:58.06  
                 40.24      1:27.72 (47.48)
        2:14.94 (47.22)     2:58.06 (43.12)
 14 Roy, Anish G            9 MAC               2:57.85    2:58.59  
                 39.71      1:26.04 (46.33)
        2:14.16 (48.12)     2:58.59 (44.43)
 15 Albury, Kyle A         10 BSC               3:09.21    3:02.80  
                 40.65      1:30.74 (50.09)
        2:19.57 (48.83)     3:02.80 (43.23)
 16 Butler, Daunte C       10 MAC               3:10.68    3:06.08  
                 41.57      1:31.09 (49.52)
        2:19.14 (48.05)     3:06.08 (46.94)
 17 Albury, Silas M         9 MAC               2:57.11    3:07.59  
                 39.74      1:28.08 (48.34)
        2:19.03 (50.95)     3:07.59 (48.56)
 18 Miller, Matthew H      10 BSC               3:15.30    3:09.05  
                 40.65      1:29.19 (48.54)
        2:19.81 (50.62)     3:09.05 (49.24)
 19 Kemp, Aidan J          10 DSC-BA            3:22.62    3:13.65  
                 41.73    3:13.65 (2:31.92)
 20 Laslop, Victor J        9 AAC               3:19.32    3:28.47  
                 46.55      1:41.21 (54.66)
        2:36.23 (55.02)     3:28.47 (52.24)