Betty Kelly-Kenning Aquatic Centre - Site License 
          BSF Last Chance Meet 2018 - 3/2/2018 to 3/3/2018          
                    Bahamas Swimming Federation                     
 
 Event 26  Boys 8 & Under 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Knowles, Noah S         8 GBT-BA            3:55.50    3:58.84  
                 57.48    2:01.22 (1:03.74)
      3:11.07 (1:09.85)     3:58.84 (47.77)
  2 Smith, Jayden N         7 Mantas                 NT    4:48.59  
               1:16.94    2:28.64 (1:11.70)
      3:40.39 (1:11.75)   4:48.59 (1:08.20)
 
 Event 26  Boys 9-10 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Hepburn, Tristen M      9 GBT-BA            3:01.75    3:02.03  
                 37.79      1:27.28 (49.49)
        2:21.78 (54.50)     3:02.03 (40.25)
  2 Gibson, Ellie J        10 GBT-BA            3:13.45    3:26.58  
                 40.62      1:34.64 (54.02)
      2:44.47 (1:09.83)     3:26.58 (42.11)
  3 Johnson, Asher A       10 Blue Marlins      3:26.73    3:30.40  
                 42.19      1:40.08 (57.89)
      2:46.72 (1:06.64)     3:30.40 (43.68)
 
 Event 26  Boys 11-12 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Dam, Brayden J         12 MAC               2:35.53    2:41.14  
                 34.12      1:20.01 (45.89)
        2:05.96 (45.95)     2:41.14 (35.18)
  2 Bosland, Msanaa A      12 BSC               2:47.04    2:42.75  
                 32.94      1:17.12 (44.18)
        2:06.10 (48.98)     2:42.75 (36.65)
  3 Johnson, Marvin L      11 FAC               2:34.93    2:43.05  
                 32.59      1:18.33 (45.74)
        2:08.15 (49.82)     2:43.05 (34.90)
  4 Prince, Hodari E       12 BSC               2:45.42    2:46.71  
                 34.48      1:20.47 (45.99)
        2:09.42 (48.95)     2:46.71 (37.29)
  5 Pinder, Maddox J       11 MAC               2:55.37    2:56.57  
                 36.91      1:24.38 (47.47)
        2:18.15 (53.77)     2:56.57 (38.42)
  6 Carey, Christian B     12 BSC               3:15.66    3:10.28  
                 39.66      1:31.03 (51.37)
        2:27.92 (56.89)     3:10.28 (42.36)
 
 Event 26  Boys 13-14 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Thompson III, Erald C  13 MAC               2:25.96    2:26.41  
                 30.46      1:10.93 (40.47)
        1:52.87 (41.94)     2:26.41 (33.54)
  2 Ferguson, Rommel A     14 FAC               2:33.84    2:42.73  
                                1:17.11 ( )
        2:06.79 (49.68)     2:42.73 (35.94)
  3 Williams, Kristian B   13 GBT-BA            3:15.24    3:18.75  
                 42.21      1:32.59 (50.38)
      2:32.62 (1:00.03)     3:18.75 (46.13)
 
 Event 26  Boys 15-17 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Walcott, Andre A       16 MAC               2:20.25    2:21.24  
                 29.37      1:08.11 (38.74)
        1:48.60 (40.49)     2:21.24 (32.64)
  2 Russell, Tristan D     15 MAC               2:21.25    2:25.91  
                 29.70      1:08.29 (38.59)
        1:50.14 (41.85)     2:25.91 (35.77)