Betty Kelly-Kenning Aquatic Centre - Site License 
          BSF Last Chance Meet 2018 - 3/2/2018 to 3/3/2018          
                    Bahamas Swimming Federation                     
 
 Event 25  Girls 8 & Under 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Lewis, Lelah E          8 GBT-BA            4:19.19    4:08.43  
                                2:02.41 ( )
      3:16.19 (1:13.78)     4:08.43 (52.24)
  2 Smith, Chelsea N        8 Mantas            4:37.16    4:18.56  
               1:04.91    2:09.17 (1:04.26)
      3:21.69 (1:12.52)     4:18.56 (56.87)
 -- Smith, Skyler Y         6 GBT-BA                 NT         NS  
 
 Event 25  Girls 9-10 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 McKinney, Summer S      9 GBT-BA            3:50.33    3:38.31  
                 51.79      1:50.30 (58.51)
      2:52.22 (1:01.92)     3:38.31 (46.09)
  2 Moss-Moultrie, Kaiden  10 SWAT                   NT    4:19.13  
               1:03.46    2:11.00 (1:07.54)
      3:15.67 (1:04.67)   4:19.13 (1:03.46)
 
 Event 25  Girls 11-12 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Cuffy-Bethel, Devin R  12 BSC               2:45.73    2:49.38  
                 34.08      1:20.14 (46.06)
        2:09.65 (49.51)     2:49.38 (39.73)
  2 Singh, Sarah C         12 BSC               3:02.64    3:05.99  
                 40.44      1:35.96 (55.52)
        2:27.28 (51.32)     3:05.99 (38.71)
  3 Johnson, Bianca N      11 Mantas            4:06.13    3:30.96  
                 48.26      1:40.64 (52.38)
      2:44.76 (1:04.12)     3:30.96 (46.20)
 
 Event 25  Girls 13-14 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Mizell, Delaney L      13 LSC               2:48.69    2:51.18  
                 35.12      1:20.05 (44.93)
        2:13.06 (53.01)     2:51.18 (38.12)
  2 Haines, Madison S      13 LSC               3:00.02    2:56.11  
                 35.38      1:23.84 (48.46)
        2:17.90 (54.06)     2:56.11 (38.21)
 -- Higgs, Dedrie D        13 Blue Marlins      3:05.53         NS  
 
 Event 25  Girls 15-17 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Stamp, Virginia A      16 AAC               2:37.37    2:34.82  
                 32.61      1:12.59 (39.98)
        1:59.95 (47.36)     2:34.82 (34.87)
  2 Slatter, Katherine M   15 BSC               2:40.06    2:35.43  
                 32.09      1:15.95 (43.86)
        2:00.31 (44.36)     2:35.43 (35.12)
  3 Naylor, Maia H         16 LSC               3:38.44    3:25.24  
                                1:29.22 ( )
      2:37.54 (1:08.32)     3:25.24 (47.70)