Betty Kelly-Kenning Aquatic Centre - Site License 
          BSF Last Chance Meet 2018 - 3/2/2018 to 3/3/2018          
                    Bahamas Swimming Federation                     
 
 Event 11  Girls 8 & Under 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Lewis, Lelah E          8 GBT-BA            3:35.32    3:26.89  
                 45.00      1:39.94 (54.94)
        2:33.66 (53.72)     3:26.89 (53.23)
 
 Event 11  Girls 9-10 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bowe, Taliyah A        10 SWAT              2:57.72    2:54.53  
                 38.18      1:23.69 (45.51)
        2:10.92 (47.23)     2:54.53 (43.61)
  2 Albert, Micah E        10 LSC               3:09.42    3:06.85  
                 43.39      1:32.47 (49.08)
        2:22.38 (49.91)     3:06.85 (44.47)
 
 Event 11  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Brown, Abayomi A       12 FAC               2:28.47    2:25.64  
                 33.80      1:10.70 (36.90)
        1:47.60 (36.90)     2:25.64 (38.04)
  2 Sastre, Mia G          12 MAC               2:29.16    2:26.13  
                 32.71      1:09.39 (36.68)
        1:47.53 (38.14)     2:26.13 (38.60)
  3 Farrington, Grace M    12 BSC               2:28.55    2:28.52  
                 34.25      1:12.54 (38.29)
        1:51.53 (38.99)     2:28.52 (36.99)
  4 Fernander, Dalisha C   12 FAC               2:28.98    2:29.68  
                                1:11.98 ( )
      2:29.68 (1:17.70)                    
  5 Roy, Alyssa X          12 AAC               2:36.95    2:30.70  
                 33.26      1:11.08 (37.82)
        1:51.40 (40.32)     2:30.70 (39.30)
  6 Knowles, Leylah A      11 AAC               2:37.41    2:35.26  
                 34.69      1:13.66 (38.97)
        1:54.58 (40.92)     2:35.26 (40.68)
 -- Mitchell, Ariel S      12 Blue Marlins      3:01.59         NS  
 
 Event 11  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Thompson, Zaylie-Eliz  13 AAC               2:16.15    2:15.44  
                 32.05      1:06.82 (34.77)
        1:41.87 (35.05)     2:15.44 (33.57)
  2 Higgs, Dedrie D        13 Blue Marlins      2:37.52    2:40.50  
                 34.87      1:15.22 (40.35)
        1:59.14 (43.92)     2:40.50 (41.36)
  3 Hicks, Kiana M         13 MAC               2:43.61    2:41.73  
                 37.32      1:19.03 (41.71)
        2:02.07 (43.04)     2:41.73 (39.66)
  4 Styles, Philena P      13 DSC-BA            2:48.17    2:41.78  
                 35.52      1:16.50 (40.98)
      2:41.78 (1:25.28)                    
  5 Proffitt, Sascha V     13 LSC               3:01.21    2:59.50  
                 39.72      1:25.14 (45.42)
        2:12.29 (47.15)     2:59.50 (47.21)
 -- Knowles, Ryan R        14 MAC                    NT         NS  
 -- Paul, Vanaj J          13 DSC-BA            2:37.93         NS  
 
 Event 11  Girls 15-17 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 McCarroll, Zoe N       17 AAC               2:16.97    2:19.48  
                 32.19      1:07.20 (35.01)
        1:43.13 (35.93)     2:19.48 (36.35)
  2 Albury, Kaliyah G      15 MAC               2:27.52    2:26.82  
                 32.35      1:09.11 (36.76)
        1:48.86 (39.75)     2:26.82 (37.96)
  3 Trotman, Jazmine M     15 AAC               2:23.71    2:29.20  
                 34.25      1:11.67 (37.42)
        1:50.04 (38.37)     2:29.20 (39.16)
  4 Albury, Taylor T       15 MAC               2:32.75    2:32.35  
                 33.95      1:12.57 (38.62)
        1:53.41 (40.84)     2:32.35 (38.94)
  5 Naylor, Maia H         16 LSC               2:59.73    2:53.94  
                 36.99      1:21.45 (44.46)
        2:08.38 (46.93)     2:53.94 (45.56)
 -- MacPhail, Anya I       15 MAC               2:16.71         NS