Betty Kelly-Kenning Aquatic Centre - Site License 
          BSF Last Chance Meet 2018 - 3/2/2018 to 3/3/2018          
                    Bahamas Swimming Federation                     
 
 Event 10  Boys 11-12 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Prince, Hodari E       12 BSC               5:51.28    5:45.54  
                 34.98      1:17.36 (42.38)
        2:03.65 (46.29)     2:48.36 (44.71)
        3:37.42 (49.06)     4:27.49 (50.07)
        5:07.40 (39.91)     5:45.54 (38.14)
  2 Dam, Brayden J         12 MAC               5:39.06    5:48.28  
                 35.78      1:16.54 (40.76)
        2:04.30 (47.76)     2:51.53 (47.23)
        3:39.98 (48.45)     4:27.30 (47.32)
        5:09.42 (42.12)     5:48.28 (38.86)
  3 Pinder, Maddox J       11 MAC                    NT    6:19.63  
                 37.79      1:24.73 (46.94)
        2:13.66 (48.93)     3:03.77 (50.11)
        3:59.03 (55.26)     4:55.30 (56.27)
        5:38.55 (43.25)     6:19.63 (41.08)
  4 Newry, Joshua K        12 FAC                    NT    6:22.96  
               2:13.77      3:05.41 (51.64)
        3:58.87 (53.46)     4:57.37 (58.50)
                                6:23.35 ( )
            6:22.96 ( )                    
 
 Event 10  Boys 13-14 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Thompson III, Erald C  13 MAC               5:32.44    5:15.11  
                 30.79      1:09.37 (38.58)
        1:51.67 (42.30)     2:36.82 (45.15)
        3:17.97 (41.15)     4:05.57 (47.60)
        4:40.62 (35.05)     5:15.11 (34.49)
  2 Taylor, Lamar C        14 FAC               5:17.57    5:15.89  
                 29.06      1:04.06 (35.00)
        1:45.43 (41.37)     2:25.30 (39.87)
        3:13.71 (48.41)     4:04.98 (51.27)
        4:42.25 (37.27)     5:15.89 (33.64)
  3 Pinder, Roman A        14 MAC               5:16.41    5:29.66  
                 32.19      1:12.65 (40.46)
        1:55.47 (42.82)     2:40.62 (45.15)
        3:25.11 (44.49)     4:14.17 (49.06)
        4:52.89 (38.72)     5:29.66 (36.77)
 
 Event 10  Boys 15-17 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Thompson, Luke C       16 AAC               4:58.70    4:57.19  
                 30.67      1:07.22 (36.55)
        1:48.76 (41.54)     2:26.74 (37.98)
        3:07.69 (40.95)     3:50.58 (42.89)
        4:25.56 (34.98)     4:57.19 (31.63)
  2 Jolly, Ricardo E       16 DSC-BA            5:55.36    5:41.20  
                 33.38      1:17.29 (43.91)
        2:04.43 (47.14)     2:49.49 (45.06)
        3:36.18 (46.69)     4:23.58 (47.40)
        5:03.48 (39.90)     5:41.20 (37.72)